Kurucularımız

Orhan OKUMUŞ

Orhan OkumuşArtvin-Ardanuç doğumlu. Bursa Etimi Enstitüsü Türkçe Bölümü'nü bitirdikten sonra yurdun değişik bölgelerinde Türkçe Öğretmenliği yaptı. Daha sonra Anadolu Üniversitesi'inde lisans tamamlayan kurucu ortağımız çeşitli okullarda Edebiyat Öğretmenliği yaptı.  Nilüfer Koç İlköğretim Okulu'ndan emekli olan  kurucumuz aynı zamanda TSF (Türkiye Satranç Federasyonu )  I. kademe satranç antrönölüğünü de yapmaktadır.

 

 

Nejla OKUMUŞ

Necla OkumuşArtvin-Ardanuç doğumlu. İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümü mezunu. Yurdun çeşitli bölgelerinde öğretmenlik yaptı.  Halen Nedim ÖZTAN İlköretm Okulu'nda sınıf öğretmenliği yapmaktadır.

 

 

Ayla OKUMUŞ

Ayla OkumuşArtvin-Ardanuç doğumlu. Artvin Öğretmen Okulu ve  Bursa Eğitim Enstitüsü Resim Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. Bursa'da değişik okullarda resim öğretmenliği ve 11 yıl Nilüfer Koç İlköğretim Okulu  müdürlüğü görevini yürüten kurucu ortağımız 2010 yılı ağustos ayında Koç İlköğretim Okulu Müdürlüğünden emekliye ayrılarak ,Çağdaş Eğitim Kooperatifi ÖZEL 3 MART EĞİTİM KURUMLARI müdürü olarak göreve başladı.Kurucumuz aynı zamanda I. kademe satranç antrönörüdür.

 

 

Nevriye OKUMUŞ

Nevriye Okumuş1955 Artvin doğumlu olan  Nevriye OKUMUŞ kurucu temsilciliğimizi yürütmektedir. Önce devlet memurluğu , daha sonra da özel bir kurumda yöneticilik yapan kurucu temsilcimiz emekli olduktan sonra kurumumuzda aktif görev üstlendi. 2006 yılından beri  de bu görevini yürütmektedir.

 

 

Arman OKUMUŞ

Ortağımız Arman OKUMUŞ Bursa doğumludur.  Öğrenim hayatına Bursa'da başlayıp, Bursa'da tamamladı. Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan ortağımız , okulumuzun büro hizmetleri ve mali sorumlusudur.